TR
TR (TR) EN (EN)

Hakkımızda

Hakkımızda
Firmamız, yaklasık 57 senedir Karaköy-İstanbul'da Elektrikli El Aletleri sektöründe faaliyet göstermekte olup, faaliyetlerine 1978 yılındaki ünvan değişikliği ile ÖZENSAN Sanayi Makine ve Malzemeleri A.Ş. altında devam etmektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri, ana ilkelerimizi sektörde dürüstlük, yenilikçilik ve süreklilik oluşturmaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda faaliyet gösteren firmamız, kaliteli ürün, doğru fiyat ve maksimum hizmet politikası ile dünyaca tanınmış uluslararası markaların haklı güvenini kazanarak uzun yıllardır bu markaların Türkiye Mümessilliği'ni yapmaktadır.
ÖZENSAN'ın Türkiye Mümessili olduğu diğer Dünya Lideri firmalar da, hizmet ettikleri sektörde aynı prensip doğrultusunda ilerleyen ve üstün kaliteli ürünleri ile sektörlerinin önde gelen markaları olma özelliğini taşımaktadır.
ÖZENSAN olarak, Türkiye Mümessili olduğumuz profesyonel ürünleri ve ilerleyen teknolojileri tüm Türkiye'ye yaymak hedeflerimiz arasındadır. Bu doğrultuda, başta inşaat, ahşap, metal ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Siz sayın müşterilerimize satış, satış sonrası servis ve danışmanlık hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Engin ÇELİK
ÖZENSAN San. Mak. ve Malz. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Copyright © 2016 Özensan. Tüm Hakları Saklıdır.