TR
TR (TR) EN (EN)

Temsilcilikler

CEDIMA
CEDIMA
ASFALT, BETON, SERAMİK KESME MAKİNALARI
VE
ELMAS UÇLU DAİRE TESTERELER
 
''Müşteriyle Beraber, Müşteri İçin'' ilkesinden yola çıkan Cedima, kurulmuş olduğu 1984 yılından beri üstün kaliteli elmas ürünleri ve makinaları ile inşaat sektörüne hizmet etmektedir. Yıllardır süregelen devamlı know-how gelişimi, müşterilerin verdiği geri bildirimler ve ihtiyaç talepleri doğrultusunda üretilmekte olan CEDIMA geniş ürün yelpazesi, bugün inşaat sektörüne yüksek kalitesi, temiz iş çıkarma ve bitirme kabiliyeti ile kendini kabul ettirmiştir.

Üretimini Celle-Almanya'da yaptığı ürünleri son derece modern tesislerde testlere tabii tutulmaktadır. CEDIMA, ''Her materyale uygun ürünü üretmek'' adına, müşterilerin göndermiş olduğu materyallerin bileşimleri üzerinde yüksek kaliteli ekibi ile çalışarak müşteri ihtiyaçları ve taleplerini göz önüne almakta ve uygun elmas ürününü geliştirmektedir. Geniş ürün yelpazesine ve üstün kaliteye önem veren CEDIMA 1997 yılında DIN ISO 9001'e layık görülmüştür.

CEDIMA, beton delme/kesme ve testere üretimi branşlarında, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu yaklaşık 50 ülkeye ihracatı ile globalleşen dünyamızın önderlerinden biri olmaya adaydır.
Copyright © 2016 Özensan. Tüm Hakları Saklıdır.